449 Views

Ako každý rok v júni, aj tentokrát sme na taekwondo rozlúčku so školským rokom pre našich cvičencov s rodinami a priateľmi zorganizovali perfektnú akciu na Šalianskej mestskej pláži. Tentoraz to vyšlo na sobotu 18. júna. Vybrali sme si nádherný slnečný deň. Prví nadšenci sa začali schádzať už okolo tretej hodiny. Slabšiu účasť Šaľanov zachránili žiaci našej bratislavskej telocvične s rodinami, takže nás nakoniec bolo až okolo 40.

Tréner už tradične zabezpečil oheň, ako sľúbil. 😉No a naši rodičia sa postarali o to, aby sme mali ďalšie dva mesiace čo zhadzovať. Koláčiky všetkých druhov, či iné dobroty spôsobili, že sme ešte dlho nemali na opekanie ani pomyslenie. A tak sme ako správni športovci mnohí začali športovať. Nie je to nič výnimočné, že sa k nám pridali i rodičia taekwondistov. Najprv futbal, potom volejbal a niektorí frisbee, či speedminton. Podaktorí odvážlivci skúsili aj plávanie vo Váhu.

Medzitým sa ostatní úspešne socializovali. Hoci sa niektorí predtým ani nepoznali, domov odchádzali ako priatelia. Samozrejme došlo aj na opekanie, ktoré pokračovalo dlho do noci. Určite nikto nešiel domov hladný. Nálada bola perfektná. Už teraz sa tešíme na ďalšiu tradičnú opekačku v septembri, ktorou sa zvyčajne lúčime s prázdninami.